Doğasan Metal

Hakkımızda

Play Video

Firmamız, 1964 yılında Alüminyum Döküm alanında merhum Nihat Aydın tarafından kurulmuş olan NAYSAN firması olarak üretime başlamıştır.

1971 yılında, Oto Yan Sanayi alanındaki üretimlerimiz ve ürün çeşitliliğimiz çoğaltılmış olup, bunun devamında karoser ve yedek parçaların satışı yapılan NATASAN Toptan ve Perakende Satış Mağazamız açılmıştır.

1992 yılında, NAYSAN firması unvanını DOĞASAN LTD. ŞTİ. olarak değiştirerek, üretimlerimize Alüminyum Enjeksiyon , Eksantrik Presli imalat ve Oto Yan Sanayii sektöründe büyüyerek devam etmekteyiz.

 

Üretim Parkımız

Geniş üretim parkımızda müşterilierimizin beklentilerini en iyi şekilde cevap veriyoruz.

50 Yıllık Tecrübemiz

50 yılı aşkın bir süredir otomotiv sektörüne tecrübelerimizle hizmet etmekteyiz.

Uzmanlıklarımız

Alüminyum Döküm Prosesleri, Metal Sac Parça Şekillendirme ve Kaynak Operasyonları

Değerlerimiz

Müştelerimiz için “Güvenirlilik” ve “Tam Zamanında ve Kaliteli Ürün Üretmek” değerlerimiz ile çalışmaktayız.

Geleceğimiz

Güven duyduğumuz tecrübelerimiz ile uluslar arası pazarda tanınan ve tercih edilen bir firma olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentileri üzerinde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün ve hizmet üretmek.

Sektörde gösterdiğimiz büyüme ve sağladığımız hizmet kalitesi ile müşteri ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek ve müşteriye özel çözümler sunabilmek adına 2008 yılında toplamda 4000 m2lik bir alana kurduğumuz yeni fabrikamızla, üretimimize Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde devam etmekteyiz.

Üretim parkımızda 9 adet Hava kavramalı,1 adet Hidrolik H tipi Presimiz, 4 adet Alüminyum Ergitme ocağımız, 4 adet Alüminyum Enjeksiyonumuz, 1 adet Apkant Presimiz, 1 adet Hidrolik makas , 1 adet CNC Dik işleme Makinamız, 1 adet CNC torna ve Kaynaklı proseslerimiz  ile müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

DOĞASAN LTD. ŞTİ. olarak 50 yılı aşkın bir süredir otomotiv sektörüne hizmet etmekte ve hizmetimizi her geçen gün daha ileri taşıyarak Bursa sanayisinin önemli kuruluşlarından olmaya devam etmekteyiz.

× WhatsApp İletişim